Na terenie Krakowa dojazd do domu Pacjenta gratis !!!

masaż erotyczny kraków

masaż erotyczny

 

Szukasz pomysłów na urozmaicenie gry wstępnej? Zobacz jak zrobić masaż erotyczny! To świetna forma pobudzienia seksualnego i podniesienia libido, która wyzwala zmysłowość w każdej części naszego ciała! Wypróbuj jeszcze dziś nasze propozycje i techniki.

Pamiętaj, że mogą je stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni... podrzuć więc parterowi kilka wskazówek!

 

jak zrobić masaż erotyczny

 

 

masaż erotyczny jako gra wstępna

Masaż erotyczny jest świetnych sposobem na przygototowanie atmosfery w sypialni, na pobudzenie zmysłów oraz udaną grę wstępną. Działa jak rozgrzewajacy płomień, miłosna przystawka – pobudza apetyt, buduje atmosferę intymności, relaks, rozpala zmysły...

Ekstrarada: Masaż erotyczny nie zawsze musi kończyć się stosunkiem i orgazmem. Może stać się miłosnym rytuałem, który zbliży was do siebie oraz pozwoli cieszyć się wspólną obecnością. Jest doskonały dla kobiet w trakcie miesiączki oraz dla par, które oczekują dziecka.

Jak się przygotować do masażu erotycznego?

Wygodne miejsce to podstawa sprawa. Wybierz miękkie łożko lu gruby dywan. Powiedz swojemu partnerowi, by wybrał wygodną pozycję, w której mięśnie będą rozluźnione. Pod głowę podłóż małą poduszkę, możesz ją wcześniej spryskać zmysłowym zapachem lub olejkiem aromatycznym. Zadbaj również o odpowiedni nastrój – włącz muzykę, zapal świece zapachowe, rozgrzej w dłoniach pachnący olejek i...

Plecy

Na początek, nasmaruj plecy partnera rozgrzewającym olejkiem, masujac je od wzdłóż tułowia. Następnie, przesuwaj palce wzdłuż karku i łopatek, po czym przejdź do najbardziej zmysłowej części masażu ... owocami. Najpierw przyłóż ciepłe owoce je do dłoni partnera, po czym zacznij je powolutku przesuwać po plecach i pośladkach...

Klatka piersiowa

Poproś ukochanego, aby położył się na plecach i patrząc mu głęboko w oczy, zacznij polewać jego sutki sosem czekoladowym.  Co jakiś czas, delikatnie kąsaj jego sutki i zmysłowo przy tym pomrukuj. Polej bitą śmietaną i obłóż plasterkami banana. Poczęstuj go, żeby pobudzić apetyt. Przekomarzaj się, rób seksowne minki. Gdy twój partner będzie jęczał z rozkoszy, zrób chwilowę zmianę ról. Na koniec, zatocz kilka szerokich kółek wokół klatki piersiowej i stopniowo zacznij przesuwać się w dół, w stronę ud...

Uda i okolice intymne

Dotykaj ud partnera ciepłą dłonią, potem językiem i eksponuj swoje walory. Następnie zwilż dłonie w olejku zapachowym i baw się ciałem partnera.

rozluźnienie atmosfery w sypialni

Jeśli czujesz, że do waszego związku wkradła się nuda i chciałabyś przygotować swojemu ukochanemu seksowną niespodziankę, koniecznie poznaj tajniki zmysłowego masażu erotycznego. Partner z pewnością doceni twój wysiłek i hojnie się odwdzięczy...

 

 

 

7 prostych sposobów na masaż erotyczny:

1) Nie przejadaj się. Zadbaj o lekki żołądek. Zjedz posiek odpowiednio wcześniej, np. 1-2 godziny, najlepiej lekki posiłek: może się składać z ważyw, owoców z dodatkiem afrodyzjaków (ostryg, truskawek, szampana...). Unikaj ciężkostrawnych i tłustych potrwaw.

2) Zadbaj o temperaturę otoczenia. Jeśli możesz, ogrzej pokój: do ok 24-25 stopni. To zapewni Wam komfort i przyjemne uczucie, kiedy będziecie  nadzy. Jeśli temperatura pomieszczenia będzie zbyt niska, mięśnie nie będą chciały się łatwo rozluźnić, Twoje ciało pozostanie spięte a partner nie będzie odczuwał oczekiwanej przyjemności. Dodatkowo wysoka temperatura pomoże się Wam skupić na dotyku partnera, zamiast mieć gęsią skórkę.

3) Zadbaj o nastrój: przygaś światła, wyłącz telefony, by nikt wam nie przeszkadzał. Włącz delikatną, relaksującą muzykę, zapal olejki eteryczne (trzy krople kwiatu pomarańczy rozładują napięcie).

4) Przygotuj wygodne otoczenie: miejsce miękkie, wygodne i delikatne, przyjemne w dotyku materiały. Możesz ułożyć poduszki, koce i grubee ręczniki na kanapie lub podłodze.

5) Zapach wspomaga rozluźnienie. Przygotuj olejek aromatyzowany, np lawendowy: wybierz te, które nie są lepkie! Uważaj na syntetyczne olejki, od których skóra może dostać reakcji alergicznej. Unikaj olejków parafinowych, wybieraj te roślinne. Wybór zapachów jest ogromny: od owocowych, przez migdałowe, po alkoholowe, a nawet palmowe i sezamowe.

6) Pozbądź się ostrych rzeczy. Zdejmij biżuterię, zegarek, kolczyki i łańcuszki. Obetnij długi paznokcie, by nie zranić skóry partnera.

7) Uważaj na jego reakcje: dawkuj przyjemność w zależności od tego, czy partner jest zadowolony, dostosuj swoje ruchy do rytmu jego oddechu.

8) Zmieniaj sposób dotyku: unikaj monotonii, raz głaszcz, potem muskaj,  masuj i uciskaj.

9) Pamiętaj, że to zabawa grupowa: najpiewr Ty masujesz partnera, potem on Ciebie. Zmieniajcie kolejność. Masaż erotyczny ma być obustronną przyjemność!